„AS TTP Padriku tee elurajooni kliendipäeval osales eelmisel pühapäeval rekordarv korteriostuhuvilisi – kokku 35 peret,“ ütles AS TTP turundusjuht Anne Luik. „Ostjate huvi uute korterite vastu on märgatavalt kasvanud, kuigi kliendid on varasemaga võrreldes palju valivamad ja nõudlikumad. Klientide jaoks on tähtis, et nad leiaksid endale pikaajaliselt sobiva lahenduse – n-ö edasiliikumise perspektiivile mõeldakse praegu vähe.“

„Korraldame Padriku tee kortermajades ning Rebasesaba tee ridaelamutes keskmiselt korra kuus kliendipäevi ning oleme üllatunud, kui suurt huvi korterite vastu tuntakse,“ rääkis Anne Luik. „Viimati käis pühapäeval korterite ja ridamajadega tutvust tegemas kokku 35 peret.“

„Meie eesmärk on kutsuda inimesi meie elurajooni vaatama,“ rääkis Anne Luik. „Praegu, mil kinnisvarapakkumisi on palju ja ilmselt on maaklerid valmis kliendi soovidele vastu tulles isegi öösel välja tulema, on meie kliendipäevad siiski erakordselt populaarsed.“ Anne Luige sõnul käib kliendipäevadel palju väikeste lastega peresid, noori edukaid ärinaisi ja –mehi. Samas on ka vanemaid inimesi, kellel lapsed on omaette elama asunud ja kes otsivad endale väiksemat mugavat kodu.

Kliendipäevadel on kohal TTP ehituse projektijuhid ja panga esindaja. „Me ei looda, et kõigist huvilistest kohe korteriostjad saavad, sest korteriostu näol on tegemist väga suure otsusega, mis vajab põhjalikku kaalumist,“ ütles Anne Luik. „Aga võib küll öelda, et kes on siin kord juba käinud ja korterit tõesti vajab, teeb tihtipeale lõpuks ikkagi otsuse siia elama tulla.“

Kliendipäeval on külalistel võimalus näha Padriku teel sisustatud näidiskortereid, jalutada koos TTP müügiinimestega korterites, saada vastused kõigile korteriostuga seonduvatele küsimustele, mis puudutavad ehitust, siseviimistlust, maja halduskulusid ja pangalaenu saamist.

Arhitekt Meeli Truu projekteeritud majade ehitusel on kasutatud loodussõbralikke ja väga kvaliteetseid materjale. Kahe- kuni neljakordsed majad on väliselt erinevad, kuid siiski ühtses stiilis, sest kasutatud on sarnaseid arhitektuurilisi elemente. Kõikidel korteritel on avarad rõdud ja terrassid, vastavalt maja rõdude kujule nimetatakse maju ruut- ja ringmajadeks. Privaatsus, omanäolisus, looduslähedus ja kõrge kvaliteet on märksõnad, mis seda kaasaegset ja terviklikku elamukvartalit iseloomustavad.

Padriku tee korterelamud Pirital on loodud eeskätt inimestele, kes eelistavad kiire elutempo tõttu korterit majale. TTP on korterite ehitamisel võtnud eesmärgiks idee, et kodu korrusmajas võib olla sama avar, privaatne ning õhuline, kui seda on kodu eramajas.

Padriku tee elurajoonis on väljaehitatud tänavavõrk koos valgustatud kõnni- ja jalgrattateedega. Alles on jäetud võimalikult palju kõrghaljastust, sealhulgas ka haruldasi puid ja põõsaid, mis kasvasid endise Mähe aiandi maa-alal. Pirita mererand asub siit jalutuskäigu kaugusel ning majade vahel paiknevad laste mänguväljakud.

AS TTP (www.ttp.ee) on asutatud 1991. aastal, ettevõtte põhitegevusalaks on ehitus ja kinnisvaraarendus. TTP suuremad arendusprojektid on olnud Puki tee eramurajoon (1996-1999) ning Andrekse tee ja Kuusenõmme tee projektid (1994-2004), kus lisaks väikeelamutele on ka rida-ja korterelamud. Padriku tee arendusprojekt koosneb korterelamutest (57 maja ja 670 korterit).