Loe endise finantsinspektsiooni juhi kirja Moskva Pangale, milles ta pakub Krediidipanga osaluse vahendamist

(16)
Ekraanitõmmis
aA

Ärilehe kasutuses on finantsinspektsiooni eksjuhi Raul Malmsteini kiri Moskva panga peajuristile, milles ta palub kokkusaamist, et arutada võimalusi Krediidipanga osaluse müügi vahendamiseks.

Malmsteini kiri kõlab järgmiselt:

Minu nimi on Raul Malmstein ja ma olen olnud kaheksa aastat Eesti Finantsinspektsiooni juhatuse esimees. Kahjuks ei ole mul oma ametiaja jooksul õnnestunud teiega isiklikult kohtuda, aga ma olen üsna hästi tuttav Krediidipangas tekkinud situatsiooniga ja inimestega, kes on sellega otseselt ja kaudselt seotud. Et oleks selge - minu teine ametiaeg Finantsinspektsiooni juhina sai läbi selle aasta jaanuari keskel ja ma just lõpetasin oma aja mahavõtmise perioodi. Praegu olen sõltumatu konsultant ja teen tihedat koostööd investeerimispangaga AS Cresco. Me tahaksime teha Moskva pangale ühispakkumise puhtaks ja sujuvaks väljumiseks Krediidipanga ümber tekkinud situatsioonist ja ummikusse jooksnud juhtimisest. Kinnitan, et nii mina kui ka Cresco oleme täiesti sõltumatud ja kõrge usaldusväärsusega ja tegutseme puhtalt oma ärihuvidest lähtuvalt.

Üritasin teid täna telefoni teel kätte saada, aga see tundub keeruline olevat. Mul on täna ka kohtumine hr. Paul Keresega, kes on Eestis teie advokaat.

Lisan oma kirjale lühikese kokkuvõtte meie pakkumisest ja oma CV, et anda teile ülevaade minu taustast ja kinnitada minu usaldusväärsust.

Mina ja hr. Olev Schults (AS Cresco omanik ja juhatuse esimees) sooviksime kohtuda teie või teie kolleegidega isiklikult, et arutada meie pakkumise detaile, juhul kui te leiate, et see on Moskva pangale kasulik.

Finantsinspektsiooni endise juhi Raul Malmsteini katsest vahendada Krediidipanga müüki Bigbankile ja seejärel salapärastele investoritele kirjutas eilne Eesti Ekspress.

Allikas: ärileht.ee
Ajakirjandus sõltub väga palju tellijatest! Telli Delfi Kogupakett 11 Eesti tippväljaandega. Vaata siit!
Viimased uudised

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks telli Delfi Kogupakett, reklaamivaba pakett või lisa erandi.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.