Päikeseprillide esmane ülesanne on kaitsta silmi UV-kiirguse eest. Märgistus „UV400” prillidel annab kindluse, et kaitse on piisav. Samuti on väga oluline enne päikeseprillide ostu veenduda, et neil on kõrgeim võimalik optiline klass. See tähendab, et prillid ei moonuta vähimalgi määral vaatevälja.

Kvaliteetsed prillid ei ole pelgalt vaatevälja tumendamiseks. Värvidki peaksid läbi tumeda klaasi hästi eristuvad olema. Peale selle võiks läätse värv pakkuda lisaväärtust: näiteks pruun värv ühtlustab valgust, rohekasmust toon lõõgastab silma ja tasandab virvendust (hea valik päikesepaistelise ilmaga metsas jalgrattaga sõites).

Päikeseprillid võiksid olla kerged, mugavad ja kena disainiga. Kriimustus- ja/või udukindel töötlus pikendab prillide kasutusaega ning tagab väga hea kandmismugavuse. Kasuks tulevad libisemiskindlad ninapadjad, reguleeritavaid sangad ja peakujuga kohanduv raam.
Silmakaitse standardile (EN166) vastavad kvaliteetsed ja funktsionaalsed päikeseprillid leiad TAMREXi kauplustest.

Päikeseprillid TAMREX Style (UV400) on elegantsed ja värvitud raamiga prillid. Parima udu- ja kriimustuskindla töötluse ning rohekasmustade G15, silma lõõgastavate läätsedega (ei moonuta värve) prillid on valmistatud tugevast ja vastupidavast polükarbonaatplastikust. Need on parima võimaliku optilise klassiga ja vastavad EN166 ja EN 175 standarditele. Väga head prillid autosse, sest pakuvad silmale kaitset ka külgedelt ning ühtlustavad kiiresti vahelduvat valgust. Need päikeseprillid kaitsevad teie silmi nii päikese kui ka võimalike löökide ja lenduvate osakeste eest.

Tamrex

Sportlikud, reguleeritava raamiga päikeseprillid TAMREX SafetyFlex (UV400) on kerged, paindlikud ja mugavad. Sobivad kandmiseks vabal ajal tänaval, trennis või tööl. Rohekasmustad G15 läätsed (ei moonuta värve) lõõgastavad silmi ja ühtlustavad kiiret valguse vaheldumist. Läätsed kinnituvad raamile ainult ühes punktis, see tagab parema õhuliikumise. Elastsest nailonist raam kohandub peakujuga ja hoiab võetud vormi. Reguleeritava pikkusega sangad lisavad mugavust ja

libisemiskindlad ninapadjad hoiavad prillid kindlalt paigal. Vastupidavast polükarbonaatplastikust läätsed on kõrgeima optilise klassiga ning seest udu- ja väljast kriimustuskindlad. Väga hea kaitse UV-kiirguse, võimalike löökide ja lenduvate osakeste eest. Vastavad standardile EN166.

Klassikalise joonega metallraamiga päikeseprillid TAMREX Flexmetal on neile, kellele meeldib peadligi hoidev minimalistlik stiil. Mugavuse tagavad painduvad sangad, reguleeritav ninapadi ja pehme tugi läätsede ülaservas. Pruun läätsevärv ühtlustav valgust ja tagab väga hea värvide eristuse. Parima võimaliku optilise klaasiga päikeseprillid on udu- ja kriimustuskindla töötlusega ning vastavad standardile EN 166.

Tee selle hooaja parim ost TAMREXi kaupluses või telli päikeseprillid e-poest mugavalt lähimasse pakiautomaati.