„Euroopa ei tohiks olla nii naiivne ja avatud Hiina firmadele, et nad saaksid siin infrastruktuuri ehitada," ütles Harvardi ülikooli Kennedy kooli teadur Le Corre. 

"Muide, Hiina ja Euroopa Liidu suur erinevus on, et EL jagab toetusi, kuid Hiina annab laene. Kui vaadata Montenegrot, siis nad on tõsises hädas. Sri Lanka samamoodi.

Hiinas pole Euroopa ehitusfirmasid. Hiinas pole Euroopa Alibabad, aga Euroopas on Hiina Alibaba. Miks me lubame nendel platvormidel siin tegutseda kui nad investeerivad siia vähe ja ei palka eurooplasi?"

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!