YouGov kirjutab, et nende brändide kohta negatiivsete või positiivsete uudiste mõõdik on viimastel nädalatel Corona Extra õlle osas kõvasti kukkunud.

Reitingu koostajad toovad põhjusena välja, et Corona Extrast on saanud koroonaviiruse uudiste osa. Nii on mitmetes uudistes kirjeldatud, kuidas otsingumootoritesse toksitakse üha rohkem „koroona õlle viirus“ ja „õlle koroonaviirus“. Inglise keeles on sarnasus suurem, sest nimekuju on nii viirusel kui õllel sama: corona.

Asja ei tee lihtsamaks ka Corona Extra tootja Constellation Brandsi vastuoluline reklaam, millega uusi maitseõllesid reklaamitakse.
„Varsti kohal“ tutvustus on koroonaviiruse leviku tõttu saanud tarbijate seas hoopis uue tähenduse.

Allikas: Corona

USA populaarne investorite kanal CNBC kirjutab, et Constellation Brands, mille tooteportfelli Corona Extra kuulub, teatas eelmisel kuul, et plaanib kulutada oma uute õllemaitsete turunduseks enam kui 40 miljonit dollarit.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!