Narva Kohvik on lisaks muule tuntud ka selle poolest, et see koht ei ole ajas kuigi palju muutunud. Isegi kui seal tehti vahepeal remonti, siis jäi interjöör ikka samasuguseks nagu nõukogude ajal. Nii paistiski Ärilehe lugejale koheselt silma, kui armastatud kohvikus toimus oluline muutus - üles oli kruvitud klaassein müüjate ja klientide vahel. Küsides müüjatelt, kas tegemist on koroonaviiruse tõttu installeeritud lisaga, siis vastasid nad, et nii tõesti on. Nüüd ei saa ostjad müüjatele näkku köhida ja aevastada. Alles jääb vaid sularahaoht.

Hea lugeja, kas oled näinud ka teistes müügi- ja teenindusasutustes sarnaseid muutusi?


Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!