„Minu üllatuseks, nädalavahetusel vaatasin ka Funderbeamis enda positsioone ja isegi Funderbeam sai pihta koroonaviiruse hirmu tõttu,“ rääkis Investeerimisklubi eestvedaja ja investor Marko Oolo.

„See on küll harukordne, sest tavaliselt iduettevõtetes peaks likviidsus täiesti minimaalne olema. Aga see, et Funderbeamis on see likviidsus tehtud, siis tänu sellele sai ta pihta,“ tõi ta välja. „Tegelikult ettevõtetel ju mitte midagi ei muutunud, kõik on nii lokaalsed väiksed ettevõtted, et Eestis küll see tarbimine ei muutunud. See oli täiesti uskumatu.“

Loe pikemalt Äripäevast.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!