"Seoses COVID-19 viiruse kiire levikuga ja EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorraga, peame tegema keerulisi valikuid, et hoida meie kõigi tervist," seisab teates.

Ettevõte sulgeb hotelli, spaa- ja saunakeskuse ning restoran Rose alates pühapäevast 15.03 kell 14:00.

"Esialgu oleme suletud üheks nädalaks kuni 22.03. Edasiste otsuste ja valikute tegemisel lähtume viiruse levikuga seotud informatsioonist ning 20.03 teeme edasised plaanid," teatas asutus.

Teine põhjus on majanduslik. "Seoses viiruse kiire levikuga Saaremaal on hotelli täituvus järgmisel nädalal kukkunud 5-10%-le. Sellises olukorras ei suudaks me avatuna pikas perspektiivis ellu jääda ja peaksime hakkama kaaluma töötajate koondamist, milleks me täna valmis ei ole. Meie meeskonnas on paljud, kes on olnud meie majas avamisest saadik 2006. aastal," teatas ettevõte.

"Täna oleme sunnitud töötajad saatma puhkusele. Usume, et ühiselt panustades tuleme sellest välja tugevamana.

Kinnitame, et meile teadaolevalt ei ole tänase seisuga olnud meie majas ühtegi COVID-19 viirusega seotud juhtumit, ei töötajate ega klientide seas.

NB! Kõikide broneeringu teinud klientidega võtame otse ühendust."

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!