Eestis seitset ning Lätis kaht majutusasutust pidav kodumaine hotellikett Hestia Hotel Group elab nagu õudusunenäos. Aasta alguses ei osanud nad aimatagi, et peagi kukub nende käive pea sada protsenti. Täna on neil lahti veel kolm majutuskohta. Sellest kriisist taastub majutussktor alles pikkade aastate pärast, arvab grupi tegevjuht.

Tegevjuht Kaisa Mailend hoiatab, et tema järgnev jutt saab olema tume ja üsna pessimistlik, samas siiras ja aus, sest mure ei ole neil tühine. "Tahan, et eelkõige meie töötajad ja paljud samas sektoris olevad töötajad teaksid, kui väga me kõike senist hoida ja säilitada tahame," selgitab ta enne küsimustele vastamist.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!