Kui kesklinnas asuv ja peaasjalikult välisturistidele mõeldud Nautica Keskuse parkla oli praktiliselt täiesti autodest tühi, siis natuke rohkem leidis autosid nende keskuste juures, kus on ka suur toidupood. Näiteks Stroomi või Lasnamäe Keskuse külastajad olid seal tõenäoliselt just sellepärast.

Ka oli tänastes oludes üsna pooltühjad ka Bauhausi ja Bauhofi parklad, kus oli kindlasti oluliselt vähem sõidukeid, kui mõnel teisel külastajaterohkel nädalavahetuse päeval olla võib. Kuna Bauhofi juures asub ka mitu toidupoodi, siis tõenäoliselt oli ka selle kaupluse parklas osad toidupoe külastajad.

Kui Pirita Selveri parklas oli tänaseid olusid arvestades üsna ohtralt sõidukeid, siis tuleb arvestada, et selle lähedal on ka palju matka-, jalgratta- ja jooksuradasid, mistõttu võisid inimesed poe parklasse lihtsalt auto parkida ilma poodi ennast reaalselt külastamata.

Üldiselt võetuna väga suuri rahvakogunemisi enam silma ei hakanud, pigem tundusid need nüüd rohkem põhjendatud käigud olevat.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!