Tegelikult oli Starshipi põhiäri seni olnud väga spetsiifiline, sisuliselt nišiäri, vedades USA ülikoolilinnakutes üliõpilastele erinevaid toite ja muud kraami, mida aga enam ei tellita, sest paljud üliõpilased lahkusid linnakutest.

Digigeeniuse kasutuses olevatest andmetest nähtub, et põhiäri kokkukukkumine oli karm ning on võrreldav majutus- või reisiäris toimuvaga. Tellimuste arv ja müügitulu kukkus märtsis kiiresti ning suure hooga, mistõttu tuligi koondama hakata lisaks kullertiele ka programmeerijaid ja insenere.

Loe lähemalt Digigeeniusest.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!