Lihtne kasutada
Boa® kinnitussüsteemiga jalanõudega on jala fikseerimine ja vabastamine kiire ning lihtsamast lihtsam. Pane jalanõud jalga, vajuta Boa® ketas alla ning keera seda jala väliskülje poole seni, kuni jalatsid on kindlalt fikseeritud. Tööpäeva lõpus tõsta ketas üles, Boa® tross vabaneb kohe ja saad jalanõud jalast ära võtta.

Mikroreguleeritav Boa® ketas on sedavõrd väikese sammuga, et võimaldab igaühe puhul eriti peent ja täpset häälestust, olenemata jala suurusest või kujust. Olles jalanõud paika saanud, võid terve päeva muretult toimetada, ilma et kinnitus vähimalgi määral järele annaks.

Jalanõude kasutusaja pikkune garantii
Boa® kiirkinnitus on ülimalt vastupidav, sellele kehtib kogu jalanõude eluaja kestev garantii. Kulumiskindla nailoniga ümbritsetud tugevat roostevabast terasest trossi pole võimalik palja käega katki tõmmata. Need teenivad sind kindlalt ka äärmuslikemates oludes. Cofra turvajalanõudel on ka spetsiaalsed tugevad aasad, kust Boa® tross läbi jookseb.
Boa® kiirkinnitust on testitud tolmuses, mustas, külmas ja märjas keskkonnas. Teste tehakse nii laboris kui ka päris tööd tehes. Üle 350 testisiku üle maailma ja kõige erinevamatelt elualadelt testivad iga päev Boa® erinevaid kinnitussüsteeme. Boa® ei vea alt, vaid peab vastu ka kõige raskemates tingimustes. Väga kerge, kulumis- ja löögikindel Boa® kinnitus kestab kogu jalanõude eluaja.

.

Boa® tagab jalanõude kvaliteedi
Boa® kiirkinnitusega jalanõudel on teatud mõttes täiendav kvaliteedigarantii, sest patenteeritud süsteemi lubatakse kasutada ainult neil jalanõudel, mis läbivad Boa Technology Inci enda testid ja range kvaliteedikontrolli. Seega lubatakse Boa® kinnitus paigaldada eranditult vaid väga hea kvaliteediga jalanõudele ja koostööd tehakse vaid parimatega, muutes väga hea toote suurepäraseks.


Ohutus

Üheks oluliseks Boa® eeliseks on ohutus, mille tagab lahtiste paelte puudumine. Olles Boa® kinnitussüsteemi fikseerinud, ei tule see töö ajal lahti ega sea sind ohtu.

20 aastat arendust
Boa® kinnitussüsteem sai alguse kaks aastakümmet tagasi Ameerika Ühendriikides Kaljumäestikus, kui lumelaudur, surfar ja ettevõtja Gary Hammerslag otsustas enda elu kirgliku sportlasena lihtsamaks muuta. Lumelauasaabaste tülikas ja aeganõudev jalga panemine tuli teha kiiremaks, kindlamaks ja mugavamaks. Võttes kasutusele teadmised ja oskused oma varasemast elust meditsiiniliste seadmete valmistamisel, sündisidki esimesed kiirkinnituse prototüübid. 2001. aastal tulid müügile esimesed Boa® süsteemiga lumelauasaapad koostöös selliste tunnustatud brändidega nagu K2 ja Vans.

Nüüd kasutatakse Boa® kinnitussüsteemi üle 300 koostööpartneri eri toodetel, miljonitel kiivritel, jalanõudel ja teistel kiiret kinnitamist vajavatel toodetel.
Boa® kiirkinnitusega turvajalanõud leiad Tamrexi kauplustest või e-poest www.tamrex.ee.