Värbamisäpp Meetfrank viib töötajad anonüümselt ettevõtetega kokku. Koroonaviirusega kaasnenud kriis tõi Holmi sõnul ettevõttele kaasa märkimisväärse languse kõikides riikides, kus aktiivselt tegutsetakse. Samas leiab ettevõtja, et kriisis pole kärpimine lahendus.

„Oleme palku kärpinud, aga ei koonda. Meie seisukoht on lihtne: usume, et täna on see koht, kus peame võtma ettevõttena kollektiivse vastutuse. Meie esimene eesmärk on pakkuda enda inimestele stabiilsust," rääkis Holm.

Meetfrankis vähendati märtsis juhtide ja aprillis ülejäänud töötajate palka 25 protsendi võrra, kuid Holm loodab, et juunis jõutakse vanale palgatasemele tagasi. Kärped puudutasid ainult töötajaid, kelle palk on üle 2000 euro.

Holm rääkis ka veel sellest, milliste sektorite ettevõtted Meetfranki äpis praegusel ajal töötajaid juurde otsivad ja millise strateegiaga ta majanduskriisile vastu läheb.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!