Eestis peamiselt saunatootjana tuntud Viljandimaa firma Creative Woodworks on paar aastat keskendunud väikemajade ehitamisele, kuid nende püstipanek on praegu pausil, mis tähendab, et majatootmises kukub käive sel kuul peaaegu 100%.

Samas see, et inimesed püsivad kodudes, turgutas kõvasti Creative Woodworksi saunamüüki, kuna viimase kuu ajaga on ettevõte müünud 60% kogu eelmisel aastal toodetud saunade kogusest.

Ettevõtte juht Priit Kallas tõdes, et kui alguses tundus, et kriis on maailma lõpp ja nad peavad hakkama sumpama hallis udus, on olukord aidanud neil senised harjumused ja suunad ümber kujundada.

Loe lähemalt Äripäevast.

Eesti päritolu iglumajade ja -saunade tootjast kirjutas Ärileht eelmise aasta lõpus. Siis rääkis Priit Kallas, et viimane aasta on Viljandimaal tegutseva ettevõtte jaoks olnud pöörane kasvu aasta, kuna töötajate arv kasvas 14 inimese pealt 29 inimeseni. Ka kahekordistus ettevõtte käive, mis 2018. aastal oli veel 1,2 miljonit eurot.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!