"Oleme seni keskendunud laienemisele Skandinaavia suunas, kuid selle sammuga liigume me tugevamalt ka Kesk-Euroopa turule," põhjendas tehingut Uptime´i tegevjuht Eero Tohver. "Poola on meie jaoks väga huvitav turg - suur ja kiiresti arenev, kus asub palju kohalikke ja rahvusvahelisi kliente. Ning mis meie jaoks veelgi olulisem - seal on palju kõrgelt haritud ja kogemustega IT spetsialiste."

JMMJ Software on asutatud 2008. aastal. Firma meeskond on tugeva tarkvaraarenduse taustaga, keskendudes põhiliselt .NET ja front-end´i arendusele. Firmal on kaks kontorit - üks pealinnas Varssavis ning teine tähtsas regionaal- ja hariduskeskuses Lublinis, kus asub mitu ülikooli.

1992. aastal asutatud Uptime grupp on Euroopas laienenud juba aastaid. 2015. aastal alustati tegevust Norras, 2016. aastal Šveitsis ja 2018. aastal Taanis.

"JMMJ ja Uptime´i vahel on sünergia nii tehniliste oskuste kui kliendibaasi poolest. Samuti oleme mõlemad keskendunud Euroopa Liidu turule. Jõudude ühendamine tekitab kindlasti uusi võimalusi ja koos saame tuua oma klientidele veelgi rohkem väärtust," kommenteeris tehingut JMMJ tegevjuht Michał Jankowski.

Paljude erinevate ärilahendustega kokku puutunud kogenud Poola tiim arendab veel ka iOS-i ja Androidi jaoks mobiilirakendusi, veebilehti ja pilveteenuseid. JMMJ on Microsofti sertifitseeritud partner ja tal on laialdased kogemused Microsofti Azure'i platvormiga.

Eesti kapitalil põhinev Uptime grupp pakub klientidele ärivajadustest lähtuvaid IT-teenuseid nagu tarkvaraarendus, SharePoint´i lahendused, mobiili- ja pilverakendused, teabeotsingu ja ärianalüütika lahendused ning IT haldus- ja hooldusteenused. Grupil on üle 130 töötaja ning kontorid Eestis, Norras, Taanis ja Šveitsis. Uptime OÜ on kauaaegne Microsofti kuldpartner ja Aasta Partner Eestis 2013, Oracle'i hõbepartner ning olnud mitmel aastal ka Äripäeva Gasellettevõte.