Jelena Ušakova tegevusvaldkond on juba paarkümmend aastat olnud laste, sealhulgas erivajadustega laste, alusharidus. „Ettevõtte tähelepanu keskpunktis on laps ja tema vanemad oma soovide ja vajadustega,” sõnas Ušakova.

Foto: erakogu

Naise sõnul on erivajadustega laste ja nende vanemate muredega tegelemine tema missioon, mitte raha teenimise viis. „Vanemad vajavad toetust, neile tuleb anda lootust ja jõudu, nad peavad olema julgemad ning teadma, et saavad oma lastega hakkama,” rääkis Ušakova.

Jelena Ušakova juhitav õppekeskus pälvis sel aastal eduka Eesti ettevõtte tiitli, mille andis välja Creditinfo Eesti AS. „See annab ettevõtjale suure kindlustunde,” märkis Ušakova.

Eduka Eesti ettevõtte tiitel on Creditinfo tunnustus tublidele Eesti ettevõtetele, kelle majanduslik seis on Creditinfo reitingu järgi suurepärane (AAA), väga hea (AA) või hea (A). Kõrge krediidireiting räägib ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ja korrektsest maksekäitumisest ning on aktsepteeritud nii Eestis kui ka rahvusvahelisel turul.