Alates 2012. aastast on Tallinki nõukogu esimehe tasu 2500 eurot kuus ning nõukogu liikmel 2000 eurot kuus.

Koroonaviirusest tingitud majanduslikus kriisis, millega terve maailm praegu silmitsi seisab ning milles kõik oma tegevuse jätkusuutlikkuse tagamiseks lahendusi otsivad, on tasudest loobumine väikseim ja kõige loogilisem samm meie nõukogu liikmete poolt,“ kommenteeris liikmete ühist otsust Tallink Grupi nõukogu esimees Enn Pant.

„Tallink Grupi juhatus ja kõik 7000 töötajat tegutsevad praegusel hetkel otsustavalt, meelekindlalt ja professionaalselt meie ühise ettevõtte tuleviku nimel ning grupi nõukogu tunnustab ja hindab kõrgelt kõigi meie töötajate poolt selles keerulises olukorras tehtut,“ lisas Pant.

Tallink Grupi nõukogu seitsmes liige Colin Douglas Clark ei saa nõukogu liikme tegevuse eest tasusid.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!